Hakkımızda

Hakkımızda

Kartal Web Tasarım Ekibi Olarak,

Müşterileriyle özel olarak ilgilenmekten, internetten nasıl fayda sağlayabileceklerini uzun uzun anlatmaktan keyif alan bir yaklaşım..
Firmanız için bir web sitesine ihtiyacınız var ve google arama motorunda ” web tasarımı, kartal web tasarım, kartal web tasarımı, web tasarımı istanbul ” veya benzeri anahtar kelimeleri yazdınız ve ilk sayfadan bize ulaştınız. Yani biz ilk adımı gerçekleştirdik; bizim adımızı bilmeden bize ulaşmanızı sağladık.
Peki 2. adım nedir? Web sitemizi açtınız ve estetik kriterlere uygun, bir tarza sahip web tasarımı ile karşılaştınız. Bu arada zevkleri ve renkleri tartışmasak da biliyoruz ki estetik kriterler değişmez. Tüm detaylar, gölgeler, yansımalar, ışık oyunları, renk uyumu, geçişler, simetri bunların heps bir web sayfasında oldukça önemli.
Ülkemizde her gün 25 milyonu aşkın kişinin kullandığı internet platformunda yer alarak, hem göze hitap eden hemde google aramalarında üst sıralarda çıkabileceğiniz stabil web sayfasına sahip olmak isterseniz, güzel bir çay eşliğinden sizlere daha ayrıntılı bilgi vermek ve referanslarımızı sunmak için bizi arayınız.