Web Sitesi Yaptırma Fiyatları

Tem - 07
2017

Web Sitesi Yaptırma Fiyatları

Bilgisayarın hayatımıza hızlı girişiyle birlikte web sitesi kurmak oldukça basit bir hale geldi. Bunun başında hazır tasarımlardan istifade etmek yada sıfırdan web sitesi kurmak geliyor. Hazır tasarımlar ile birlikte kısa sürede resimler, içerikler yerleştirilip, istekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapabilirsiniz. Fakat bunu yapmak yerine mobil uyumlu, admin panelinden dilediğiniz gibi yönetilebilir yazılımlar yapmak çok daha efektik olacak ve size çok daha fazla fayda sağlayacaktır.

İngilizlerin meşhur bir sözü vardır;

“Ucuz iş yaptıracak kadar zengin değilim.”

Eğer kaliteli bir iş yaptırmak, internetteki potansiyel müşterilerinize ulaşmak, internet üzerinden sizi arayan müşterilerinize kurumsal bir sunum yapmak ve tüm bunları yaparken en son standartlara ve tüm cihazlara uyumlu bir internet sitesi istiyorsanız 1500-2000 TL gibi rakamları gözden çıkarmış gerekiyor.

Sadece yapım ücretini ödeyerek uzun yıllar kullanacağınız ve sizi yansıtacak olan internet sitesi yapımında işini ucuzuna kaçmanız uzun vadede zararınıza olacağından, işinizi profesyonellere emanet etmelisiniz.